Kurumsal

Biz Kimiz?

21 yıllık tecrübemiz ile bizi biz yapan değerlerimize sahip çıkıyoruz.

Balkaya İngilizce, Türkçe ve Yabancı dil öğretimini en kolay ve en kalıcı şekilde bizim insanımızın öğrenme becerilerini ön plana çıkararak öğretmeyi amaç edinmiş olup, öğretim hayatına 1996 senesinin Eylil ayında Bilim Fen Dershanesi bünyesinde "English Center" adıyla başladı.2004-2005 döneminde yine aynı dershane bünyesinde "English Smart" adıyla dil öğretimine devam etti. 2005 Mart ayında Bilim Fen Dershanelerinin öğretime son vermesiyle Ağustos 2005 te T.C. M.E.B'ndan özel BALKAYA İNGİLİZCE KURSU olarak ruhsat almış olup dil öğretimine kaldığı yerden devam etmektedir.

9.kuruluş yılında profesyonel dil öğretimini sadece Kayseri sınırları içerisinde değil Türkiye'nin değişik illerinde de şubeler açarak hizmet ağını genişletmeyi amaçlamaktadır.

Balkaya İngilizce sadece dil öğretimini yapmakla kalmayacak, aynı zamanda bilimsel, kültürel ve sosyal etkinliklerde de sorumluluğunun bilincinde olarak rehberlik yapacaktır.Her türlü bilimsel çalışmalara destek olmak ve imkan sağlamak için bütün imkanlarını seferber edecektir.

  • Dürüsttür, saygındır, bilimsel gelişmelere açıktır, yenilikleri takip eder, kolaylaştırıcıdır, paylaşımcıdır, samimidir, çözüm üreticidir, düzenlidir, sistemlidir, personel ve kursiyerlerler bütünleşmiştir, sadece hazır bilgiyi kullanmaz aynı zamanda üreticidir, ihtiyaçlar karşısında esnek yapılıdır, özgüven sahibidir, dinamiktir, motivasyonu daima yüksek tutar, duyarlıdır, ne istediğinizi bilir, takım ruhludur.

Kalite Politakımız
Bilimsel verileri kullanarak bilgi birikimini sürekli iyileştirerek etkili hizmet sunmak ve kendisine güven duyan hedef kitleyi ve çalışanlarını memnun etmek, alanındaki liderliğini sürdürmektir. Uzun yıllardan beri oluşturduğu güven ortamında hizmet kalitesini hissettirerek birlikten doğan gücün verdiği mutluluğu yaşamak ve yaşatmaktır.